Wednesday, March 2, 2016

Girls Mum

Ju betohem qe nuk eshte i njejti fustan,me ate qe keni pare disa poste me pare,mund te duket si i njejti por nuk eshte.
E tani mos shkoni pas te gjeni per cilin e kam fjalen pasi duhet te me besoni mua, Jo se une nuk do vishja dy here te njejtin fustan te kuptohemi ,por s'dua te mendoni qe mund te blej 2 here te njejtin fustan.Edhe pse duket absurde duket se jam ne prag edhe te kesaj pasi kesaj rradhe ndjej se e kam tepruar.
Pervecse e kisha harruar qe e kisha blere,kur me erdhi ne pako mendova do jete ngaterruar site pasi une nje fustan te tile e kam,pastaj u kujtova qe kyyyy i uruari kishte 5% kashmir dhe kishte plot 2 te cara anash.Ndryshe nga ai fustani blu me golf ky ka mengeee,qe per mamat jane mese te domosdoshme dhe ka gjeresi tamam fustan balone super i rehatshem.
Aksesori me interesant qe kam vene sot jane keto varese shume fine me simbolin e vajzave te cilat i bleva 2 here me ndergjegje te plote pasi une kam 2 vajza.
Dhe si per te ngushelluar  veten qe 2 eshte shume here me mire se 1.
No comments:

Post a Comment

Total Pageviews