Wednesday, April 20, 2016

Burned Orange

Portokallia e djegur eshte ngjyra me in e sezonit,nje e mesme mes ndryshkut dhe camelit kjo ngjyre eshte e duhura per ndryshimin e sezoneve.Bluzat me detajin e lidheses para ishin nje trend i propozuar fort nga gjithe brandet ndaj dhe Lindex nuk mund te ishte indiferent duke e sjelle nje nje prerje klasike dhe retro njekohsisht.
Nje kombinim i thjeshte me jeans dhe sandale shumengjyreshe  qe te ben te ndihesh sa moderne aq dhe interesante.Kesaj rradhe zgjedhja e syzeve dhe e cantes nuk eshte e natyrshme dhe vjen per ti shtuar veshjes elemente surprize te pelqyeshme.
Mqse theksi kesaj rradhe binte te bluza nuk ngurrova te sjell 2 kombinime me taka dhe sheshka per pune dhe pasdite ndarjet bejini vete,une i preferoj te dyja versionet :)No comments:

Post a Comment

Total Pageviews