Friday, April 15, 2016

OMG it's Friday


Lajme te mira!
Fundjava erdhi dhe dielli shkelqen,cfare mund te kerkosh me teper?!
Koha perfekte per aktivitet dhe per te dale jashte ndaj vishni xhinset tuaja nje Tshirt dhe atlete dhe cdo gje duket te jete ne vend.
Sekreti i nje looku casual jane padyshim floket ato duhet te jene sa me natyrale te jete e mundur,mundesisht te pakrehura ose me kapje te crregullt.
Perurimin e lulishtes me te re ne kryeqytet nuk mund te mos e shoqernim me nje post OMG :)


No comments:

Post a Comment

Total Pageviews