Friday, April 22, 2016

Denim

E premtja eshte definitivisht per atlete dhe xhins,dhe ne kete rast xhinsi vjen si fustan i kombinuar me 3 nuanca te ndryshme te rozes.
Nese njerzit normale nuk e gjejne dallimin mes pink purple e violet mamat e vajzave nuk e bejne kurre kete gabim :)
Dhe kush tha qe nuk rrine ne nje veshje 3 tipe rozash.Ti pikerisht qe i ke bere namin femiut tend kur ka miksuar roza te ndryshme tashme e gjen veten entuziaste per te njejtin gabim.
Violet Atletet
Purple Ora dhe buzet dhe
Pink Kapelja ne nje veshje ku xhinsi bojeqielli i hapur duket se i mire pret te treja rozat ne nje gabim apo vleresim te vetem :)No comments:

Post a Comment

Total Pageviews