Thursday, April 14, 2016

Urban

Diskutimi me i zakonshem qe kemi me tim shoq eshte kjo ste shkon pse e vesh ,apo shif si te nxjerr kete e ate. Dhe ato qe me ndjekin apo dhe njohin personazhin ne fjale e dine shume mire qe po te mori ne dorezim zoteria te del vetja nga qejfi dhe as pilulat antidepresion s'te bejne hajer.
Gjithsesi sic e kane thene mendje me te ndritura ti je ne kete jete per te shprehur brendesine tende si ndihesh ti e jo per te zbatuar rregullat dhe urdherat e te tjereve qofshin ata njerzit me te afert ne jete.
Per mua veshja nuk ka funksion te nxjerri maksimumin e hireve dhe sharmit dhe stilin me te pershtatshem,per mua veshja eshte si nje pjate nuk mund ta dish cfare te pelqen dhe cfare te shijon nese me pare nuk i ke eksploruar. Padyshim zgjedhja e sotme nuk eshte nga ato luget qe i peshtyn sapo i fut ne goje ndaj pse jo?!
Ky blog eshte nje udhetim dhe nje dokumentar se pari i imi por dhe i brezit que une perfaqsoj cfare kemi "ngrene" e cfare jo,dhe une dua qe kur te plakemi te themi Uh Po edhe une kam veshur dikur nje fustan te gjere te trikotuar me geta me pika e kapele :)

No comments:

Post a Comment

Total Pageviews