Tuesday, November 1, 2016

Our Halloween

Nje Halloween me femijet duhet te jete jo dhe aq i frikshem por me shume argetues dhe pse jo me stil.I tille ishte dhe koleksioni Halloween nga Lindex kete vit i cili me shume se per festen te lejonte te krijoje veshje shume stylish qe mund te perdoren fare mire edhe pas festes.
Gati gati une u entuziazmova me shume se vajzat dhe kete do e zbuloni sapo te shikoni fotot e realizuara me shume "frike" nga fotografja jone e preferuar Soela Zani.
Ne vijme te treja me veshje te zeza dhe si vampire "pa dhembe" sepse i harruam ne shtepi dhe le te ndajme sebashku disa truke te vogla Halloweeni qe mund te perdorni ju me femijet tuaj gjithashtu.
Fshini buzet me korrektor ose bejini ato te zeza,per Vampire mood ju s'duhet te keni pike gjaku ne fytyre.
Mos harroni thonjte e zeza dhe shuuuume unaza te frikshme.
Nje konturim i thelle ne molleza thjesht do shtoje strukturen kockore dhe do beje te frikshme dhe nje vajze si Lorest duket e pamundur por me besoni qe mundet.
Si dhe truku i fundit aplikoni laps te kuq ne pjesen e brendshme te syrit ne menyre qe shikimi juaj te duket i pergjakur.
Ah po dhe nje kafshim vampiri sdo ishte keq.No comments:

Post a Comment

Total Pageviews