Friday, November 23, 2012

1 Million Dollar Baby

Nuk e di nese e keni vene re dhe ju qe trikot e leshit te gjata jane shume IN dhe mund te interpretohen me sheshka por dhe me taka.Aq me teper ato qe kane dhe motive interesante si kjo triko (Boyfriend Cardigan).

Si nje nga Femijet e viteve 80-90 :) dollari s'mund te me kujtoje asgje tjeter pervec Zio Paperones me hedhjet e tij ne pishinen me flori apo ndertesen mbushur plot me simbole te dollarit.

E s'me mbetet gje tjeter vec t'ju uroj Shnet e Pare e mos te zgjatem me meqe eshte e premte e besoj doni te dilni :)7 comments:

 1. mua personalisht trikot e gjata me pelqejne shume, se ke mundesi vertet ti kombinosh me balerina, me taka me kepuc me qafa, ke liri veprimi:))))))

  ReplyDelete
 2. You ment one million dollars mom ;) even though you are priceless ;)

  ReplyDelete
 3. Pyetje: Kaq vape eshte ne Tirane qe je veshur kaq holle??
  Hmm se ne ketej nga Milano....po ngrijmeeee!

  Si gjthm klas! xx

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ne Tirane eshte ende diell madje sot dola me menge te shkurtra.

   Delete
 4. 17dhjetor hajde vrap se vdiqa per pak vape! :P xx

  ReplyDelete

Total Pageviews