Wednesday, November 21, 2012

Madame MAPO

Per te gjithe ata qe nuk paten mundesi te blejne nurmin e kaluar te revistes MAPO me poshte gjeni te skanuar shkrimin per nje mami si une ;)
Ndihem shume e vleresuar dhe e ngazelluar nga ky material.Faleminderit Revista MAPO

Special thanks goes to Journalist Klaudeta Skenderasi and Editor in Chief Iva Tico.

Linku ku mund te shfletoni te gjithe revisten Online

http://www.mapo.al/2012/11/01/madame-mapo-10/


5 comments:

 1. Une e lexova revisten ne avion eshte ishte great! Mami si shoqe thuaj! :) :)
  Komplimente xx

  ReplyDelete
 2. Nje mami per tu marre shembull!

  ReplyDelete
 3. Nje mami per tu marre shembull!

  ReplyDelete
 4. Me falni kte pjesen e falenderimit nuk e thoje dot ne Shqip??

  ReplyDelete

Total Pageviews