Saturday, November 10, 2012

LOVE Loafers


Nje tjeter alternative mjaft e kendshme per look-un tuaj me sheshka pervec Balerinave do ishin pse jo LOAFERS te cilat une i pelqej pafund,e nese jane dhe me Studs e dhe me qime atehere jane No comment :)

Do i keshilloja per gjithe ato qe dhe paraditeve kerkojne te krijojne nje look sa te rehatshem aq dhe trendy.Personalisht Loafers i shikoj vetem me Leggings (strece) apo Skinny Trousers.

Ah dhe nje keshille per strecet menyra me e denje e te veshurit strece nese nuk keni nje trup si te CatWoman (por dhe nese e keni ne fakt) eshte ajo me Oversize Shirts sa me te gjera sa me te gjata.

Ju uroj nje fundjave te mbare e plot diell.


10 comments:

 1. Super :)
  Dhe ajo keshilla e fundit eshte me shume vlere.

  ReplyDelete
 2. Gjithçka perfekte, nd sepse pasqyron pak lookun tim se di, do te thosha komplimente fotografit, me plq shume fotografit e blogut tend, i adhuroj.

  ps: po ma ben x gizili te hap edhe un nje blog fashion :)


  Xoxo Lùlù

  Ps. Urroj te me ndjekesh Estela. Un blogun tend e ndjek me shume kenaqesi.

  ReplyDelete
 3. Shume veshje e bukur:))))) Jam plotesisht dakort me keshillat:)madj do thoja sa m larg trupit te catwoman aq me te gjate kemishen:PPPPPP

  ReplyDelete
 4. Ato loafers i kam fiksim, i provova tek Zara po nuk mu duken shum te rehatshme dhe meqe nuk kam eksperience shume te kendshme me balerinat i lash fare. you rock in black and white ;-)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Mire ke bere se vetem te rehatshme nuk jane :)

   Delete
 5. Shume bukur Estela. mund te me thuash cfare firme eshte xhaketa sepse eshte vertet shume e bukur dhe jo vetem :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Xhaketa eshte Zara dhe eshte vertet shume e bukur,por me e bukura eshte qe e gjen te Backstage ne ETC per vetem 3.000 All te reja.

   Delete
 6. po si keto loafers ku mund ti gjej?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Kamela loafers jane zara po nuk jane blere ne shqiperi.

   Delete
 7. Urime per blogun. Me pelqen menyra si vishesh , keshtu qe do na ndihmonte te vije poshte cdo blogu firmat e veshjeve :) Pune sa me te mbare

  ReplyDelete

Total Pageviews