Wednesday, December 26, 2012

MERRY CHRISTMAS

Si fillim Gezuar e Pershumvjet Krishtlindjet!

Meqenese per darke ishim dhe kete vit te ftuara nga shtepia e vellait,gruaja e te cilit ishte kujdesur ne detaj per cdo gje :) mua me mbetej vetem te mos harroja aparatin dhe te vishja nje fustan per darken e Krishtlindjeve:)
Nga pozat duket qarte qe nuk kam bere zgjedhjen me te mire te mundshme pasi si gjithmone ndihma ime me e madhe eshte te loz me kalamajte larg o zot te bej ndonje pune :) dhe fustani nuk mundesonte cdo poze.
Ndaj keshilla per vitin tjeter Triko Leshi dhe strece ;) 

Shpresoj t'ja keni kaluar dhe ju sa me mire me te dashurit tuaj.

 Best Gift for Christmas :)
 Baby on Board

6 comments:

 1. sikur shof shtepine time ne foto, mqs ra fjala komplimenta nades per shtepine :)))S

  ReplyDelete
 2. Estela geuzar krishlindjet e sa me shume gjera te bukura per ju e per njerzit e tu te afert.

  Looku sh i bukur, me plq shume te gjitha fotografit, e do te shtoja qe ky looku jot fustani e kepucet shkojne shume me shtepine ^_^ .

  xoxo Lulu.

  ReplyDelete
 3. Gezuar Estela! Nje sygjerim kisha: Kepucet mund ti vishje dhe te kuqe. Gjithsesi shum bukur :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ke te drejte dhe mua me pelqen sh kombinimi bardhe e zi me te kuqe ndaj mora mbesen ne fotografi ate te barku i kunates dmth :)

   Delete
 4. edhe mua me pelqn shtepia. dhe qe im shoq prane meje thote: kjo duhet te jete shtepi Shqiperie. Ku e kupton ti i them une? Reizi tha, ne TV. :P Nuk e di pse fustani me duket sikur eshte me ngjyra dhe ti e ke bere foton bardhe e zi. Ate pershtypje me le. mbase e kam pare diku me ngjyra. Por eshte i bukur. gjithsesi sygjerimi per vitin jeter qendron. rehat fare :)
  hugs eni

  ReplyDelete
 5. dukesh fantastike,motra po ashtu,me pelqen shummmm menyra si eshte veshur,sepse zakonisht jemi mesuar te shohim veshje skandaloze gjate shtatezanise..Urime!

  ReplyDelete

Total Pageviews