Wednesday, December 19, 2012

Story ... of 100 Posts

Pershendetje miq e mikesha!

E ku ka menyre me te mire te festimit te postin nr 100 sesa nje interviste per revisten me te re ne treg Story e cila e pa me interes te mesonte dicka me shume per Blogun dhe Familjen time .
Duke i falenderuar perzemersisht doja te ndaja me ju materialin e plote.Gjej rastin ketu te falenderoj dhe gjithe ndjekesit aktiv e pasiv te blogut te cilet me shtyjne qe te punoj akoma me me perkushtim e dashuri.
Lexim te kendshem.


3 comments:

  1. Happy 100-th post my dear! Loved the interview!

    ReplyDelete
  2. Wow, me pelqeu shume intervista. GJithmone me pelqen menyra jote e te shkruarit. Komplimenta!

    ReplyDelete

Total Pageviews