Thursday, December 27, 2012

Rasberry Coat


Meqenese jam kritikuar pak per te veshuren holle,sot vendosa te postoj nje pallto edhe pse ata qe jetojne ne Tirane do me japin te drejte kur them Nuk ben aq ftohte :)

Doja te vija theksin jo te palltoja sesa te kemisha me jake e menge qe bejne kontrast,jakat e medha te prera me motive jane shume IN dhe kete dimer.
Dhe mos kini frike nga pantallonat e gjera me pallto te gjate,une mendoj se rrine mjaft mire bashke :)

Kalofshi bukur dhe JO nuk i kam prere floket :)
7 comments:

 1. Love this post....and the coat:)).S

  ReplyDelete
 2. shuuuuuuumeeeeeee bukur:)))))))) cdo gje perfekt!

  ReplyDelete
 3. Shija ketu, tek Outfiti dhe Blogu yt ne pergjithesi s'jane 1 kaprico, po thjesht 1 e vertete e hijshme dhe e sinqerte. Une do te vleresoja shume foton 3 nga fundi e cila duket si 1 spot i marre nga 1 pikture e periudhes se "Dutch Golden Age" e risjelle me 1 sfond festiv si ai i festave qe jemi duke perjetuar.
  Sa per te ftohtin, personalisht mendoj se ka te bej me 45% i ftohte real dhe 55% i ftohte psikologjik(mendor), po une sharmin mendoj si ty se ne kete periudhe ne tirane Nuk ben aq Ftohte!!!

  ReplyDelete
 4. Ca fati ju ne Tirane. Ne mbetem me xhupa jorgan deri ne fund te kembeve :)
  Kemisha dhe pantallonat jane perfekte. I love them. Jo se pallto nuk me pelqen, por syri me vajti tek ato me pare. si gjithmone cute Estela!!!
  hugs Eni

  ReplyDelete
 5. Te sugjeroj urgjent nje linje veshjesh te tenden :)))))))))))))))))))

  ReplyDelete
 6. Estel po presim ndonje sugjerim cfare mund te veshim per neser ,pas darkes te vitit te ri ;)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Pak me vonese gjithsesi kam nje lajm te ri. Gjithe keshillat e festave jane botuar ne numrin e fundit te Madame Mapo. Do bej nje post per te gjitha ato qe skane mundesi ta blejne.

   Delete

Total Pageviews