Sunday, December 30, 2012

Happy New Year!

Mikesha e miq,

do deshiroja qe Viti i Ri 2013 t'ju gjeje shendosh e mire prane njerzve tuaj te dashur,e do ju uroja t'ja kaloni sa me mire naten e nderrimit te viteve.
Qofte ky nje vit i mbare e sjellte sa me gezim ne jetet tuaja.

Dua gjithashtu t'ju falenderoj pafund qe me keni ndjekur ne 2012 e shpresoj qe 2013 t'jua shtoje sa me shume SHARMIN.

Bashke do takohemi serish vitin tjeter ...


2 comments:

  1. Estela,

    Jam nje vajze 24 vjecare dhe jeton en Boston, USA. Eshte hera e pare qe shikoj blogun tend. Me behet shume qejfi qe ka femra si ty ne Shqiperi sepse mamit Shqiptare e len veten pasi lindin. Je nje femer e BUKUR!


    ReplyDelete

Total Pageviews