Wednesday, April 15, 2015

Happy Easter

Cdo arsye eshte e mire per t'u mbledhur me familjen.
Ndaj dhe Pashket duheshin percjelle ashtu sic e do tradita me nje tavoline :)
Zgjedhja kesaj rradhe nuk ishte shume e veshtire, nje triko me printin e Marias ,nje gershet qe do perseritet dhe kepucet leo vinin si nje kombinim sa i thjeshte aq dhe interesant.
E nderkohe qe ne trokisnim gotat dhe qeshnim nje surprize jo dhe aq e kendshme na priste ne shtei :(,per te cilen do kemi mundesi te flasim neser.
 Une s'mund te rrija pa i postuar keto foto pasi vertet jane kujtime qe i japin vlere jetes tone.
No comments:

Post a Comment

Total Pageviews