Wednesday, April 22, 2015

Vivien became 2

Blogu pa pjesen jetesore do ishte nje dokumentar i varfer te cilit as une vete s'do doja ti kthehesha. Ndaj pa prezencen e familjareve e miqve te cilet padyshim jane infektuar nga blogu ashtu si une, e te cilet e gjejne veten here pas here te publikuar me apo pa deshire :) duket se postimet s'do ishin aq kuptimplote.
Kesaj rradhe eshte Vivien mbesa ime me e urta e botes qe na mblodhi pasi mbushi 2 Vjec! Mqse dreka ishte jashte Tirane ne nje ambjent me lodra duket se sheshkat ishin mandatore per te tere!.Por cfare te vishte blogberrja me familjen e nuses dhe me binjaken qe per lesh s'ja ka zili njeri :) Sigurisht qe kapele !
Pasi vetem keshtu s'bie nga podiumi i Blogeres dhe s'ke pse konkuron me floket :) xhanem lol.
Edhe pse kesaj rradhe me shume e gjeta veten pas aparatit mendoj se postimi vlen te mbetet nje urim per princeshen Vivien!
Edhe 100 kukulla e halles edhe pse nut e do hajen :)


si pozojme ne femrat :P
Halla Estela -Ba hiqe pak doren:)
Halla Estela - Joooo ti Vivi ...babi :D
Drejtori i kapur MAT

No comments:

Post a Comment

Total Pageviews