Thursday, April 2, 2015

Put the Lace when others Don't

Ky post nuk ka asgje te vecante pervecse thekson akoma dhe njehere dashurine time per Camel e cila tashme duket se me ka pushtuar nga koka te kembet.Por per te mos humbur klasin qe Camel perfaqson dhe lirine qe te fal ne kombinime e stil,kesaj here vjen me 2 aksesore vertete te vecante.
Aplikimi i dantelles aty ku me pak e pret,tashme jo ne veshje por ne aksesore.
Sheshkat me maje nga Brian Atwood vijne perfekt te kombinuara me syzet Jimmy Choo dhe keto me design dantelle dhe nee forme Cateye. Keto prekje delikate duket se nuk lene vend per te gabuar.
No comments:

Post a Comment

Total Pageviews