Wednesday, April 15, 2015

Takimi i Pasdites

Kesaj here nuk ishte moda subjekt i temes per te cilen u fol ne Takimin e Pasdites ne Tv Klan.
Por nje ndodhi aspak e kendshme te cilen nuk ja uroj askujt e cila perfshiu familjen time te dielen e Pashkeve! Sigurisht qe sugjerimi im eshte qe cdo moment te veshtire ne jete ta percjellesh  me pozitivitet dhe buzeqeshje pasi gjera te mira te presin me tej.

Mqse subjekti ishte vjedhja e shtepise kuptohet qe dhe "veshja" apo "zhveshja' duhet ta reflektonte kete gjendje ndoshta dhe ne nje forme ngacmuese.Asnje bizhu ! Sigurisht sepse na i ka marre hajduti,transparenca sa elegante aq dhe domethenese ne kete rast vjen ne nje kemishte klasike te bardhe me kopsa te zeza.Kesaj rradha zgjedhja jane pantallona pasi duket te jene me serioze per ngjarjen ne fjale dhe kepuce sandalet aq elegante me rrjete nga Stella McCartney si per ngushellim qe te pakten ca gjera i mbijetuan sulmit:)
Per me gjate intervisten ju ftoj ta ndiqni ne linkun e meposhtem,dhe jam akoma ne pritje te "ngushellimeve" tuaja .

 Takimi i Pasdites


No comments:

Post a Comment

Total Pageviews