Saturday, April 25, 2015

Zipped Top

Bluzat e gjera prej kohesh  jane ne podium te te preferuarave por kur vijne dhe me zinxhire ne brryle nje trend qe thuajse kaloi tangent, por kurrsesi jashte vemendjes time atehere behen akoma me unikete kerkuara.Xhinset e grisura mendoj se vijne si nje kombinim sa i thjeshte e miqesor aq dhe i paster me te bardhen. Per mua gjithnje kombinimi cante kepuce ka qene boring ndaj dhe kesaj rradhe zgjedhja ishte neutrale kepuce roze bebesh ne te njejten ngjyre me zbutesin e buzeve. Me syzet rrumbullake mendoj se kthehesh gjithnje ne nje karakter.
Nje veshje sa casual aq dhe special per nje fundjave ne qytet.


No comments:

Post a Comment

Total Pageviews