Friday, July 29, 2016

Chic Sheer & Slides

Kete vere nuk mund te mendoj per dicka me komode dhe te kombinueshme se shapkat Slides.
Jam bere totalisht e fiksuar pas tyre ndaj mos u cudisni nese do i shikoni ne disa postime rresht.
Kesaj rradhe ato vijne ne version bardhe e zi nga Diesel.Nuk besoj se ka nje ngjyre qe te kombinoje me rehat me keto shapka sesa ajo neutrale.
Dantella transparente apo sheer ne anglisht ka mbushur vitrinat e dyqaneve tashme ne prerjet sport chic ndaj dhe kesaj rradhe mendoj se ky kostum ishte zgjedhja me e mire per shpakat dhe veren e nxehte. Disa aksesore gold dhe voila gati per nje fundjave in fashion
1 comment:

Total Pageviews