Saturday, July 9, 2016

Baseball Cap

Tashme artikujt sportive jane ne listen e veshjeve te perditshme dhe te lejojne te jesh ndryshe duke shtuar vetem nje te tille.
Mund te jene atlete tshirts sportive apo ... kapele bejzbolli por kurre mos thoni jo.
Ky fustan eshte veshur nje vit me pare thuajse me te njejtin stil me ndryshimin e vetem qe kesaj rradhe eshte shtuar nje kapele. Pak kush do e vinte re qe eshte i njejti pikerisht nga artikulli sportiv qe i vendos nje kornize ndryshe. Padyshim dhe syzet stil retro sport qe do jene shume ne mode kete sezon duket se i rrine mire veshjes dhe flokeve tashme me thinja.
Nje artikull tjeter per te cilin po filloj te ndihem pak krenare jane shapkat CafeNoir te cilat i gjeni ne dyqanin ne instagram @shopwithsharmin nje projekt eksperimental i cili po rezulton shume i suksesshem fale jush.
No comments:

Post a Comment

Total Pageviews