Friday, July 22, 2016

Slides

Kete vere nese nuk kishe nje pale Shapka Slides me mire te mos dilje fare nga shtepia.
Ose thene me fjale te tjera ben shume vaki qe te gjithe ti kishit ne shtepi deri kete vere ,dhe pas kesaj vere do mund te dilnin me to nga shtepia.
Per mua qe jam nje fanse e komodes dhe gjerave pak te cuditshme ky trend ishte nje lajm shume i mire,dhe per ta respektuar sic duhet pse te mos i kishe shapkat roze dhe te nje brandi te mire.
Kjo fale dhe inspektimit te faqes @shopwithsharmin ne instagram.
Meqenese trendi thote qe cdo gje qe mban ne shtepi mund ta perdoresh dhe jashte une vendosa ti perdor jashte te gjitha ato qe mbaj ne shtepi kemishe nate bluze pambuku :). Serish nje trend qe une kam luksin ta provoj dhe qe le te themi nuk eshte fare risi per blogeret e tjera neper bote Tshirt me Slip dress siper.
Kush nga ju e aprovon ?
No comments:

Post a Comment

Total Pageviews