Tuesday, May 29, 2012

Cannes 2012


Sot nuk paskam ndonje frymezim te madh ...
Pasi mbreme fola me tezen ne SKYPE e cila ma preu shkurt Une shikoj vetem Fotot te Blogu se s'kam nerva te lexoj budallalleqet e tua po me nxirr Sharminin se ty te kemi pare sa e bukur qe je :)(me ironi kjo )
Pastaj vi ne pune dhe nje Mikesha ime (po S me ty e kam ) qe punon me mua filloi pyetjet ne chat Po he ku ishit te darka po ku i kishe blere pantallonat po mos i kishe pak te medha etj etj (do te thote qe vetem kish pare fotot e s'kish lexuar gje).

Sot mora vendimin qe s'do shkruaj fare as keshilla as asgje thjesht po rrotullohem si Arta Dobroshi ne Kane ndoshta kam me shume sukses :)7 comments:

 1. Estela ne te tjeret kemi nevoje per keshille. Na shkruaj se nuk pertojme te lexojme ato qe shkruan.

  ReplyDelete
 2. Edhe ne qe e dime sa e bukur je kemi nevoje per 'budallalleqet' e tua.... :)))

  ReplyDelete
 3. edhe une i bashkohem grupit te atyre qe lexojne budalliqe dhe jo te atyre qe mblidhen ne kaci!!!!!!Never give up! Stay tunned!

  ReplyDelete
 4. Ne fakt nje fare mesazhi e ke percjell edhe ti, sepse tek e fundit edhe VIP-ve fotot ju shikojme, nuk kemi nerva te lexojme c'fare shkruhet:-)

  ReplyDelete
 5. Kaq shpejt u dorezove ti? Hajt tani se nuk heq dore njeriu kshu....po presim ne!!! :)))

  ReplyDelete
 6. kam arritur tek post i Maj dhe po lexoj, fotot jane vetem qershia mbi torte ... keshtu qe mos mendo te mos shkruash

  ReplyDelete
 7. Writе moгe, thаts all I havе to say.

  Lіtеrally, it seemѕ as though you гelied
  on the video to maκe уouг point. Yοu obviously know what youre talking about, ωhy waѕte уour intelligеnсe
  on just ρosting vidеos to youг ωеblog ωhen you could be giѵіng uѕ something еnlightеning to гeaԁ?


  Ηere is my wеb-site - fire grate measure
  My web site: fire place grate

  ReplyDelete

Total Pageviews