Tuesday, May 22, 2012

Vintage Floral

Per postimin e sotem mu desh te hapja galerine e fotove te mia qe te gjeja te pakten 3 qe demostronin fustanin dhe ju lutem nuk pres komente per Floket e zeze :) e di qe jane me mire se sic i kam tani po do me duroni dhe kete vere pastaj do i erresoj tamam.

Do doja t'ju sugjeroja Floral dresses per kete vere,une kam kohe qe jam aq e fiksuar me cdo gje qe ka lule sa isha e gatshme te qepja dhe fustane me copa divanesh boll te kishin LULE.
Dizenjot e Floral Vintage Wallpapers jane absolutisht Floral im i preferuar.
S'ka rendesi nese jane te vogla apo te medha s'ka rendesi FUSHA nese eshte e erret apo e hapur s'ka rendesi Stili nese eshte Sport Klasik apo Modern,nese ke veshur nje Floral Dress  JE OK!

Ama Lulet e fustanit mjaftojne te sjellin pranveren Jo LULE NE KOKE,Jo aksesore me LULE apo Cante me lule apo kepuce me LULE.
Mbajeni pjesen tjeter sa me thjeshte dhe mundohuni te zgjidhni si ngjyre te gjithe aksesoreve ate qe ka me ne minorance fustani  dmth piken me te parendesishme :) kthejeni ne objekt te kombinimit tuaj.

Floket me Floral Dresses sugjerohen te leshuar sa me natyrale nderkohe nese keni zgjedhur nje model Vintage si une mund te beni dhe nje kapje te guxishme si ato te Dita Von Teese.

Per Floral Dresses do shkruajme pafund ndaj mos u mjaftoni me kaq ,sot doja vetem te ngushelloja veten duke pare keto foto se nuk kisha dhe ndonje shkrim te hajrit gati e me shiun ish e pamundur ta kishe koken ne rregull.
Ju nderkohe nxirrni fustanet me lule sepse Keshillen per sot e moret.
Dhe nese doni te jeni bashkepunuese mund te na sillni versionin tuaj me Floral dhe t'jua postojme :)

Faleminderit.

P.S Sipas kerkimeve te mia te frytshme Site qe Shippojne Worldwide dhe qe kane Floral Dresses shume te bukura Por Jo vetem jane:

www.inlovewithfashion.com
www.modcloth.com
12 comments:

 1. Shume bukur fustani, jam shume dakort qe fustanet me lule japin gjithmone pamje femerore!

  ReplyDelete
 2. Ky fustan eshte fantastik. Te shkon shume.
  Megjithate, une jam per dizenjo me lule te vogla, me pershtaten me shume.

  ReplyDelete
 3. koment per floket s doje eeeee.......hmmmmmm.......ok....e gjeta....po ti ne dac( s e di a e kam shkruajtur tamam haha) vish fustane me lule, ne dac me topa , ne dac me viza, ne dac mos vish fare prape YLL je :)))

  to be continued......

  ReplyDelete
 4. Une personalisht dje s'arrita ta lexoja blogun keshtu qe po perfitoj sot ta nis diten mire dhe s'mund te kishte frymezim me interesant se ky per ta nisur sa me mire. Jam paksa e vonuar pasi po e ve sugjerimin ne praktike me shume vonese, po uroj qe kete here te jem me pragmatike dhe te arrij rezultate. Do vesh dhe une 1 fustan me lule dhe
  to be continued.....

  ReplyDelete
 5. Ne fakt, duke ngjitur shkallet e postimeve te tua, per mua ky fustan eshte me i bukuri..
  Per kete modelin alla Dita Von Teese nuk mendoj qe duhet ta sugjerosh te te tjeret, mbaje per vete, e ke tendin, te shkon shume...
  Performanca e fotos se pare Sharmin vertet te le pa mend, mendim shume i sinqerte ky!

  ReplyDelete
 6. WOW, ju jeni duke kërkuar shumë në këtë fustan sexy, unë e di edhe yxhym florals mund të duken aq sexy! Dashuria foton dytë dhe të tretë!

  ReplyDelete
  Replies
  1. as i can understand you are not albanian,thnx for following

   Delete
  2. Yes. Oh It is my pleasure, trust me you are a sight for sore eyes :). Looking forward to seeing more beautiful and sexy pics of yours.

   Delete
 7. At onе point іn my time in five key categoгies іnсluding suѕtaіnable sitеs, it seemѕ
  cleаr that 'A' гeprеsents the unknown giѵer, a Wachoѵia Corp.
  When utilizing Forex robotѕ. It would be your οωn Ϲhina trader 247 cοmρany.
  Aгmеԁ wіth these trаnsactiοns of
  trader 247, уou can аbout thе Nuitѕ St George scam cοme οnly a mаtter of minutes
  frоm the broκeг dealer.

  My ωebpage: tradingstar301.livejournal.com

  ReplyDelete
 8. Оmіssion #4: No simple, the mind to assist you bу chance happen to be injеcted insіde уοur hеalthy raspberry kеtones plateau,
  lose weight. Still, people havе not had one of them be successful and well into the future, it
  maу take ѕome time.

  Μy webpage Buy raspberry ketones

  ReplyDelete

Total Pageviews