Sunday, November 10, 2013

Ankle Fringe Boots


Ajo qe mesuam dhe kete fundjave ishte qe nese dielli eshte aq zemergjere qe te qendroje pak me gjate me ne ,me e pakta qe mund te bejme eshte te dalim ne ajer te paster.
Dhe nese ke planifikuar edhe te zhgrryhesh pak per hir te kenaqesise se femijeve atehere ngjyra e zeze eshte domosdoshmeri.Por vetem se eshte fundjave dhe rehatia duhet te jete mbi gjithcka nuk eshte e thene qe ti mos te gjesh nje artikull qe te beje te ndihesh "cool".
Ja pikerisht si keto cizmet der te kyci me theke e percina.Ato qe me njohin padyshim jane cuditur pasi une shume shpesh kam deklaruar qe nuk do blija cizme kurre.Po kot nuk thone Kurre moj thuaj kurre.2 comments:

  1. Vendosni dicituren
    [on the last pic-jump]

    BatMum.    :):):)

    ReplyDelete

Total Pageviews