Tuesday, November 12, 2013

NO NO NOJo, ky nuk eshte nje post sesi duhet te vishemi ne nje proteste,madje me keto taka do e kisha patur me te lehte ta evitoja.Por JO doja qe pervec Kauzes qe gjithashtu dhe une e mendoj si gjithe shqiptaret qe nuk duhet te jemi ne vendi qe duhet te marr persiper pasojat e nje lufte kur ende  nuk jane mbyllur plaget e Gerdecit,te ndryshonim dhe pak "pa"pergjegjesine si bashkeatdhetare. Mendoj se po aq e rendesishme sa protesta vete eshte eshte dhe ndryshimi i mendesise qe asgje nuk do te ndryshoje sado te protestojme,e kemi kaq detyrim per kete vend ku mendojme te rriten neser femijet tani si dhe nese nuk mund te mendoj qe sot s'kemi lirine te mbeshtesim nje kauze qe besojme pertej bindjeve politike.
Nuk dua te besoj qe jemi nje popull i tille JO JO JO!


2 comments:

  1. veshja jote ketu shume e bukur... NO NO NO demontimit te armeve kimike ne vendin tone

    ReplyDelete
  2. Duke pare kete post, mu kujtua qe diten qe ti ke bere keto foto dikush kishte postuar ne facebook a instagram nje foton tende duke pozuar, duke komentuar pse ti po beje foto nderkohe qe duhet ta merrje me seriozisht protesten :-P Nuk e di a e ke pare. Me pelqejne shume keto foto dhe veshja jote shume e bukur! Komplimenta per shijen tende ;)
    TheRomRom.Com

    ReplyDelete

Total Pageviews