Monday, November 18, 2013

Shine bright like a Floral

Postet e ETC-se vazhdojne ndaj prisni me te miren :)
Pantallona me ndricim per paradite me printe lulesh te qendisura si me kryq jane way too much nese siper nuk ke nje Tshirt Oversize qe mbulon pjesen me te madhe te shkelqimit pra.. poshteshpinen apo si i thuhet te pasmeve shqip hahaha
Statement Necklace sepse ndryshe me cfare do i kombinonim lulet e pantallonave,pa te veshja do ishte si nje fjali e lene ne mes.
Cante metalike qe lidhet mjaft mire me shkelqimin e pantallonave por dhe me grine metalike te sandaleve,si dhe ne fund palltoja bardhe e zi si per te shtuar ne kompleks nje mundesi.
Palltot me  sandale pervecse nje trend mjaft i vecante ne kete dimer te shtyre ishin dhe te mundura per ne perpos te mrekullueshme si kombinim.
Mesazhi duhet te ishte qe s'duhet te hezitoni te shtoni dicka me shume nese miksimi nuk te thote JO
Apo kete e them vetem une?...


8 comments:

 1. Stela e mrekullushme si gjithmone por kete radhe te ka ra dhe nje nur edhe ma i bukur!!!Si pantallonat si sandalet fantastike!!!

  ReplyDelete
 2. Keto pantallonat qenkan kaq te bukura dhe te rrine jashtezakonisht shume bukur! So flattering! You make me want a pair!

  ReplyDelete
 3. Me pelqen veshja, me pelqen xhaketa por te dyja se di pse spo me ngjisin. Ti si gjithmone je yll!

  ReplyDelete
 4. Sa drite sa qejf sa bukur :D
  fiks posti qe duhet te shohesh te marten ne mengjes, sidomos ne nje te marte si kjo e sotmja.
  Po rreshtohem edhe une tek ngordhja per pantallonat hahaha

  ReplyDelete
 5. Si pantallonat e mija por me nuanca te tjera dhe une ashtu e kisha menduar kombinimin me nje tshirt oversize per te mbuluar pak format..

  ReplyDelete
 6. sikur te kisha permasat e tu do vihesha ne radhe kur ti nxirrje ne shop my closet... duke qene se nuk me bejne te tuat, me thuaj ku te blej te miat. shume bukur kombinimi, nese nuk do ti shihja ty veshur, ne boutique keto pantallona do me dukeshin weird

  ReplyDelete
 7. Se une me keto "gjetjet" mburrem

  http://www.asos.com//Asos-Maternity/Asos-Maternity-T-Shirt-In-Textured-Ottoman/Prod/pgeproduct.aspx?iid=3154946

  http://www.asos.com//ASOS/ASOS-Trousers-in-Floral-Jacquard/Prod/pgeproduct.aspx?iid=2798998

  ReplyDelete
 8. You're doing color and pattern right! Te pakten e ka nje gje te mire filiali tek ETC, te shtyn te mendosh kombinime te reja :)
  xo
  Lisa

  ReplyDelete

Total Pageviews