Wednesday, November 6, 2013

Pastels

Duhet te jem pak me e shpejte ne postime pasi koha po na tradheton dhe postet me back value date nuk ndihmojne aq shume.
Gjithsesi une vertet mendoj se nuk ka stine per palat e korentit dhe aq me pak ne fustane nen gju si ky i sotmi.Nderthurja e vete  fustanit e kremit me leshin e ben shume interesant ndaj kombinimi me i mire qe me erdhi ishte te shtoja dhe pak lace ne ngjyre shampanje ne kepuce per ta lidhur me pjesen lart,detajet e floririt vijne natyrshem edhe me ngjyrat pastel.
Ndoshta rripi duhet te ishte pa kunja por shpresoj qe vemendja te shkoje te syzet Gucci instead :)
3 comments:

  1. kombinim i adhurueshem..je shume inspiruese e dashur :)

    ReplyDelete
  2. look shume i bukur Estel...Me pelqen shume bluzja :)

    ReplyDelete
  3. awesome combination and a smile to die for xoxo

    ReplyDelete

Total Pageviews