Tuesday, November 26, 2013

Estela's Creation

Fustan i modifikuar nga Estela
Masa UK16
Cmimi 10.000ALL


2 comments:

  1. Pershendetje Estela... doja te beja nje pyetje duke qene se te kam pare shum veshje te blera tek asos.... un e kam per here te pare qe do bej nje blerje online tek asos dhe po hap accountin tim dhe nuk kuptoj nje hap te procedures ... tek adressa kur e shkruan te dalin ne ane billing dhe delivery nuk e kuptoj ke duhet te shtyp ? ...kisha dhe nje pyetje tjeter ... ne momentin qe vjen porosia shkon e merr ne poste apo te vjen direkt ne shtepi ... do te isha shume mirnjohese nese me kthenit 1 pergjigje ... duke ju falenderuar paraprakisht :))

    ReplyDelete
    Replies
    1. Billing eshte adresa ku do te vije fatura dhe shipping ku do te shkoje porosia ne rastin tend jane te njejta. Porosia rri ne poste ty te vjen nje flete njoftimi nga posta te adresa qe ke vene dhe me ate shkon ne poste e terheq dhe me dok identifikimi.

      Delete

Total Pageviews