Wednesday, July 23, 2014

Coral Skirt

Kurre mos i thuaj Jo nj e fundi koral aq me pak nese eshte prej mendafshi.
E nese vendos te veshesh dicka korale mos ji aq e parashikueshme me sandalen mos zgjidh ngjyren me te thjeshte per kombinim por ate me te paparashikueshme. Nje bluze krem eshte gjithnje e mirepritur kur ke veshur nje ngjyre te ndezur pasi duket sikur ndonjehere nje mjafton.
Takat katrore ne sandale jane nje trend shume komod dhe modern ndaj duket e thjeshte per tu ndjekur,por kesaj rradhe sandalet vijne si nje bllok ngjyrash  ku pasiguria ne zgjedhje vazhdon dhe pasi ke dale nga porta.Nje i kuq special qe vjen nga sugjerimet e Dior per kete sezon vere duket se i vendos gjithe puzzle-at ne vendin e duhur per te sjelle nje veshje sa te thjeshte aq dhe ne harmoni.1 comment:

  1. Ohhh estel je nr one, lov u stylee sh sh fare, kam nje fund te max mares identik, ne fakt esht vintage i viteve 80 mami im do ta hillte posht, tani esht i imi ♡♡♡♡♡♡ do te tag ne instagram kur ta vesh, thnx x keshillat e blogut jan superrrrr.

    ReplyDelete

Total Pageviews