Tuesday, July 22, 2014

Scuba Dress

E keni menduar ndonjehere te vishni ne vere nje fustan neopren  qe te jete inspiruar nga veshjet  e zhytjes?
Duket deri dje si e pakonceptueshme nderkohe qe gjithe stilistet kane gjetur ne kete material nje elasticitet ne realizim dhe nje ngurtesi  ne dukje qe realizon forma magjepsese.
Fustani i sotem vjen si kombinim i dy rozave me te bardhen ne motivet e veshjeve te zhytjes ,gjatesia e tij kompensohet mjaft mire nga fyti i mbyllur me kontur dhe menget e shkurtra.Mjafton nje frude ne fund per ti shtuar gjithe sensualitetin qe i duhet nje fustani per ta shkeputur nga veshjet sport te ujit dhe per ta sjelle te kombinuar mjaft mire me kepucet me maje te bardha me bezhe si dhe me syzet Saint Laurent te cilat vijne ne versionin cateye.

1 comment:

Total Pageviews