Monday, July 7, 2014

Turle Neck

Nese mendoni se golfi eshte ekskluzivitet i dimrit atehere gaboheni rende. Golfi i ngrire vjen si trend edhe i veres ne ngjyren me IN te sezonit ate bojeqielli e zbehte ne gri.

Edhe pse e keni pare dhe me pare si nje krijim timin ketu duket se versioni i gatshem nga asos ishte shume me i pershtatshem per ta sjelle ne nje kombinim flash bojeqielli me te bardhe :) te cilin duhet ta provoni patjeter.

Sandalet Flatforms duket se jane me  komode dhe fashion per nje veshje vere sesa takat dhe alternativa nga shoemetro te pour la victoire duket si e bere me porosi.
Dhe une ne fakt po i prisja me padurim sandalet  vetem per kete veshje. Fundi i mushamase :) ne prerje A line i cili me kohe ka qene ne shitje ketu por une vazhdoj ta perdor me shume duket i vendosur atje ku duhet.

Me nje krehje natyrale nga duararti Muhamet :) mendoj se java filloi mbare!
Jua uroj dhe ju gjithashtu.No comments:

Post a Comment

Total Pageviews