Tuesday, July 15, 2014

Ombre Patterned Pants

Ndonjehere te duhet nje artikull Ultra All Inclusive qe te te frymezoje per nje outfit shume normal dhe te thjeshte,si ne postin e sotem.
cfare mund te kerkosh me shume nga nje pale pantallona komode me prerjen e pishamave sesa te jene me motive dhe me 2 ngjyra me shkrirje.
A nuk jane maximumi ndaj pjesa tjeter le te jete thjesht taka te bardha dhe kanatjere me gure blu se ne smund te mos lidhnim pak blune e pizhamave me nje detaj.
Syzet Fendi vijne ne ngjyrat e pantallonave me ujra te cilat te mundesojne ti kombinosh me shume veshje por ne stilin klasik.Me nje krehje te drejte dhe pa make up duket looku normal i nje fillim jave.
No comments:

Post a Comment

Total Pageviews