Friday, July 11, 2014

Ein Zwei Polizei

Sapo prishet pak koha duket se instiktivisht strukemi tek e zeza si per tu mbrojtur nga sterkalat e shiut. A thua se me te zeza mund hijen e reve a thua se e zeza te ben papritur gjeneral te tyre. Veshja e sotme e ka theksin ekskluzivisht te kapelja e cila eshte nje nga ato pengjet qe nuk more kur ishte koha e tani te duhet ta jetosh vetem pak aq sa dielli ti caje rete.
Nje veshje sa rock aq edhe sport por qe duket se e kthen nje dite pak te cuditshme si e sotmja ne nje mundesi per te qene e cuditshme dhe vete.

2 comments:

  1. te lutem estela munde te me japesh informacion mbi masat e uk se dua te blej te asos dhe nuk i kuptoj psh 14 eshte xl apo 10-l. te lutem se me duhet te blej disa gjera

    ReplyDelete
  2. Ana referoju size chart por 6 dhe 8 konsidetohen small 10 dhe 12 medium dhe 14 large por me sakte shikoji ne size chart se I shikon dhe me ameriken dhe me europen dhe krijon ide me te sakte. Une psh jam 12.

    ReplyDelete

Total Pageviews