Saturday, May 14, 2016

Love Questionnaire

Pyetesori i Dashurise per mua ne Revisten Class ishte nje surprize mjaft e kendshme. Te flasesh pas 12 vjetesh me te njejtin pasion per te njejtin njeri i cili s'me ka bere kurre te pendohem per zgjedhjen time.
Nen fokusin e Orsola Memas dhe me gazetaren Arta Cano mendoj se realizuam dicka te mire dhe mbi te gjitha te sinqerte.
Ju ftoj ta lexoni si me poshte ne Link dhe po vendos te njejtat foto per mikeshat e blogut.
Faleminderit Revista Class
Lexo ketuNo comments:

Post a Comment

Total Pageviews