Monday, May 5, 2014

Baby Pink

E di qe vleresoni me shume postet me veshjet e perditshme ndaj le ta fillojme mbare kete jave me diell e ngjyra te ngrohta.Behuni gati per nje vere shume te embel te karamelizuar fare :) pasi gjithe ngjyrat pastel do jene kryefjala e diteve te nxehta.
Jo me kot roza e femijeve vjen sot e kombinuar me te kuqen e gjakut nje trend ndoshta i vjeter por qe mua me tundon ta perseris here pas here,syzet serish te sheqerosura nga Carrera jane serish trend i 2014.
Dhe per te qendruar ne nje zone feminore por njekohsisht dhe elegante smund te mungonin sheshkat por kesaj rradhe me maje :)
Me pelqen pafund ky post meqenese arrita te kem dhe Shatushin qe doja per floket,me ne fund parukieri im
ma plotesoi deshiren duke me dhene disa prekje bjondeje te cilat jane realizuar shume natyrale:)
Duke ju uruar nje jave me diell po ju le nen shoqerine e fotove si gjithmone.


3 comments:

 1. Edhe pse po mesoheshim me postet e tua mbi tapetin e kuq, ve re se sot ate e ke sjelle tek fundi qe mbart, e te them te drejten pjatanca qe po na servir eshte e embel, e mrekullueshme e mbi te gjitha me kembe ne toke si sheshkat e tua.
  Tani ti nuk e le lehte tapetin e kuq po mund te them se sot paparazzet i paskan objektivat vetem per ate zonjen me bardh e zi.
  Pra morali i fabules, "Attitude is a little thing that makes a BIG difference".
  Dite te mbare.

  ReplyDelete
 2. Replies
  1. Jane sh te bukura po sbejne nje leke :) sjane sh cilesore dmth u prishen me nje te veshur.

   Delete

Total Pageviews