Monday, May 12, 2014

Mixing Texture


Sezoni qe po leme pas na lejoi te cmendemi sa te mundemi duke sjelle ne siperfaqe cdo enderr te fshehur te femijerise.
Nuk e di a eshte nje gje e mire apo e keqe kjo,kur nuk ka mbetur me asnje rregull pa thyer ne mijera grimca por di qe moda po levron ne nje forme duke i lejuar cdo personi te arrije te shprehet aq lirshem sipas deshires dhe frymezimit te tij duke kaluar cdo cak imagjinar.
Risku per te mos u pelqyer eshte gati aty me bastun pas portes ,a nuk fillojne qortimet nga mamate apo parneret apo mikeshat duke te vene ne dukje gjithe "gabimet"  qe ty pasqyra ti fsheh sepse ti e do ate qe po ben.
Vjen sot me nje miksim materialesh qe kur e mendon te ben te vesh buzen ne gaz,lesh lekure neoprene dhe pambuk pantallona terital e atlete duken gjithashtu zgjedhje pak turbulente po aq sa dhe te parashikueshme por me sjelljen e duhur dhe syzet e duhura Celine duket qe asgje nuk ka me rendesi.
Jave te mbare dhe ka filluar Count Downi per zhdukjen e pulovrave nga garderoba :)
7 comments:

 1. Shuuuume bukur veshja po syzeeeeet yll yll yll

  ReplyDelete
 2. Shuuuume bukur veshja po syzeeeeet yll yll yll

  ReplyDelete
 3. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
 4. Mua me pelqen shume miksimi i sotem, po mendoj se ke goditur ne shenje me syzet!!!

  ReplyDelete
 5. Amazing post!!!

  xoxo

  http://estilohedonico.blogspot.pt/

  ReplyDelete
 6. veshja me tip e gjithe blogut. thumbs up! (Ajo fotoja e 4-rt eshte shume evazive)

  p.s. po sa pale syze ke mi goce?!

  ReplyDelete
 7. Syzet syzet syzet....God love them :-D !!

  ReplyDelete

Total Pageviews