Tuesday, May 27, 2014

Vintage

Kisha kohe pa ju kthyer veshjeve Vintage te cilat ne dukje te shkuara nuk mund te mbeten te harruara. Prerja kove e fustanit me printin me lule dhe jaken e mbyllur ishin mjaftueshem intrigues per ta bere nje prove. E nese dhe stilimi I flokeve apo provokimi me syzet kesaj rradhe optike Gucci duket sikur kohen e fustanit e kthejne ne nje sfide te pakohe. Sandalet ngjyre bronxi dhe keto ne nje stil pak retro duken mese te pershtatshme per outfitin vintage. Por qershia mbi torte krijimi apo vlera e shtuar sekreti ne fakt eshte jaka qe une vete I kam shtuar si aksesor fustanit. Duket sikur eshte krijuar per te duke sjelle nje motiv ndryshe te luleve kesaj rradhe me perla. Nuk e di si ju duket ju por mua cdo zgjedhje vintage m3 katapulton ne nje kohe qe nuk do mund ta prekim me.

4 comments:

Total Pageviews