Wednesday, May 21, 2014

Boyfriend Jeans

Nje gje qe keni pare rralle tek mua jane xhinset,kjo jo per arsyen qe nuk me pelqejne,por mendoj se jane nje artikull qe u shkojne me shume skinny bitches dhe per kete skam asnje dyshim ne fakt.
Ka nje prerje qe i shkon dhe njerezve persembari si puna ime dhe keto jane boyfriend jeans,te cilat vijne ne postin e sotem por jo ne versionin qe do kisha preferua(risku i blerjeve online ka dhe disa surpriza)
Me triko te kuqe me luanin roze me temina duket nje kombinim interesant pasi qe rrezet na ftojne ne zonen e nxehte.Une boyfriend jeans i preferoj me taka keshtu do mund te hollonin pak silueten e gjere per shkak dhe te prerjes.Syzet Carrera duket se komplimentojne me se miri kete veshje casual .


1 comment:

  1. po të mos ishe me taka, mund të luanim me pafka ...

    ReplyDelete

Total Pageviews