Tuesday, May 20, 2014

Last Chance

Java qe lame pas na dha mundesine e fundit per te shkundur palltot dhe njehere.E me thene te drejten askush nuk e beri me ndonje kenaqesi te madhe pervec rastit te rralle ,dmth mua,  qe do kisha shansin per te treguar kete vit  kete pallto-xhakete shume te vecante me lekure dhe pelice.
Blerjet me te leverdisshme padyshim qe behen pasi ka kaluar sezoni ndaj me pak intuite e largpamesi mundesia per te perfituar mbetet shume e mire.Ndaj kur u ftoh koha shfrytezova rastin te vesh jo nje,por 2 artikuj dimeror te pakonsumuar me pare.Cdo triko e bardhe aq me teper me reliev windowpane duket se nuk do jete jashte mode as nje sezon me pas,e aq me pak xhaketa super speciale e zeze me nje gjatesi pak strange qe do vije ne shume kombinime me te guximshme dimrin tjeter.
Por deri atehere Mirupafshim Dimer :) beme boll qejf me ty.


1 comment:

  1. Sh bukurvsi gjithnje, edhe flokat keshtu bukur fort.
    Xo xo lulu.

    ReplyDelete

Total Pageviews