Friday, May 30, 2014

Nude Pumps

Asos Pumps
Masa UK 7 39-40
Cmimi 3.000ALL

Mund ti shikoni edhe ketu

Mos harroni qe dhe fustani eshte ende ne shitje2 comments:

  1. Replies
    1. http://sharminstyle.blogspot.com/2013/07/asos-nude-dress.html?m=1

      Delete

Total Pageviews