Wednesday, June 18, 2014

A-Line SKIRT

Duket se pas Full Cycle Skirt vjen fuqishem per te qendruar gjate A Line skirt.
Fundi Kove tipik ai i viteve 60 me gjatesine nen gju e mundesisht me xhepa  do jete nje artikull qe do gjeje shume perdorim me stile te ndryshme.
Une sot vendosa ta sjell thjesht ne nje kombinim bardhe e zi me bluzen e ngrire sport dhe me sandalet me rripa ndricimin e te cilave u mundova ta lidh me vethet dopio perla si te Dior si dhe me syzet pasqyra nga Carrera me skelet metalik.
Nje veshje sa komode aq dhe IN
4 comments:

 1. Sanfalet jane shume te bukura.... Vathet jane Dior?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Vethet jane replica te diorit jo origjinale...ah sikur :)

   Delete
 2. Sanfalet jane shume te bukura.... Vathet jane Dior?

  ReplyDelete
 3. Estela, do kisha dëshirë të lexoja nga ty një shkrim për syzet :)
  Na trego koleksionin që ke, ku i ble, si i zgjedh, pse mendon se janë një aksesor kaq i domosdoshëm për të kompletuar një outfit, etj...

  Sot sandalet po më pëlqekan në mënyrë speciale.

  ReplyDelete

Total Pageviews