Thursday, June 5, 2014

Pom Pom Floral Dress

Ndoshta do surprizoheni nga ky vendim per te shperthyer ne rrica por ishte nje vendim shume i rastesishem i cili nuk rezultoi dhe aq i suksesshem pasi me gjatesine time rricat duket se ngecen ne vend e skishin ndermend te hapeshin.
Gjithsesi ja vlen ta provosh mendoj une pasi risku ka terheqjen e vet:)
Fustani me Lulet shperthyese Pom-Pom krijim i House of Holland vjen i veshur ne nje menyre shume te permbajtur dhe serioze por me nje krehje pak ngacmuese.
Skarpinat portokalli me maje dhe Manikyri lejla duket se e komplimentojne kombinimin duke e sjelle pak me ndryshe se versioni sport i Rita Ores.
 Duke ju uruar nje fundjave plot drite e ngjyra ju pershendes dhe ju ftoj te shpreheni nepermjet komenteve tuaja :)
Pranohen gjithe komentet qe jane me te bukura se ... Une Deutsch ti color...

6 comments:

 1. Estela ti ke nje forme fytyre qe te lejon ti besh cte duash flokeve te tu dhe serish nuk dukesh keq. Mua me pelqejne shume rricat qe ke bere. Fustanit nuk ke cti thuash :) Nese do ta vishja une do zgjidhja si Rita me atlete sepse jam pak pertace per taka :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. edhe mua me.pelqen me.atlete po sdoja te isha kopjace

   Delete
 2. Duket si te Yahoo Daily News: Who wore it best?

  ReplyDelete
 3. Je me te vertet e guximshme... Me pelqen <3

  ReplyDelete
 4. Zgjedhje interesante por Rita wore it better.Me pelqen me shume me kombinim sportiv.Mbase me take sdo ishte keq po me sandale ne vend te kepuceve me maje.Nuk shkonin kepucet me maje me ate fustan aq vibrant

  ReplyDelete

Total Pageviews