Tuesday, June 10, 2014

Mondays

Ky eshte nga ato postet qe ti nuk I ke menduar fare. Je zgjuar ne mengjes hap dollapin dhe vesh dicka per pune, kur kujtohesh qe eshte e hene dhe ke takim te parukieri smund te cosh dem krehjen ndaj nuk heziton te shkrepesh disa foto. Pasi pervec te keqijave qe ka e hena ka nje te mire te madhe te gjithe jane te lare te hekurosur te parfumosur.
Ndaj outfit I rradhes ska asgje te jashtezakonshme ndaj me pelqen eshte I thjeshte dhe I bukur me gjera qe keni pare ne blog dhe me pare por qe duket se rrine mjaft mire me njera tjetren . Pervec syzeve... nje mrekulli nga Aleksander Mcqueen te cilat vijne per te plotesuar me se miri pamjen e per tu lidhur spontanisht me kepucet portokalli.
Ju si ju gjen e hena te frymezuar apo ju terheqin zvarre ?

2 comments:

 1. Looks like your perfect Monday!
  Super like.

  I wish I had your lipstick :) which one are u using?

  ReplyDelete
  Replies
  1. po perdor nje portokalli te Artdecos po ti atje ku jeton jam e sigurte qe do gjesh me te mire

   Delete

Total Pageviews