Friday, June 6, 2014

AND... again Birkens

Ju mund te mendoni c'te doni por per mua Birkensat do jene opsioni me i mire per te sheshtat e kesaj vere.
Dhe risia mbetet ti sjellesh me dicka chic dhe jo domosdoshmerisht sport. Ne propozimin e sotem jumpsuit mund te jete chic dhe sport njekohesisht ndaj nuk duket nje zgjedhje e pamenduar  nese vendos ti sjellesh bashke.
Por me besoni komforti me stilin dhe me efektin qe sjell nje veshje e tille ja vlejne ti provosh pasi s'do mbeteni pa u vene re.

3 comments:

 1. Sa e paster te duket lekura! kishe vene "foundation ", "nude skin" apo "photo filter"?Mund te besh nje post mbi skin routine te lutem?

  ReplyDelete
  Replies
  1. une perdor nje tinted cream te avene pasi tonin apo kremin puder nuk e duroj dot. ky eshte sh I lehte dhe perthithet si kremi nuk mbulon shume po prape eshte mire. une skam ndonje rutine te madhe per lekure nje krem dite pas dushit kaq :)

   Delete
 2. Aaah Birkensat :) Mami im thot dje i hodhe sot do i blesh prap :) po nga ta dija un qe do i kthenin kaq fuqishem
  Youre stunning

  ReplyDelete

Total Pageviews