Thursday, June 26, 2014

Ripped Jeans

Fiks para 15 vjetesh kur me pyeten nga cfare mendoja se nuk do hiqja dore kurre pa hezituar jam pergjigjur Xhinset e Grisura. Mendoj se te gjitha I kemi dashuruar marrezisht asokohe dhe vijne me po te njejten bindje per te na pushtuar serish zemren dhe kete sezon ne versionin boyfriend por dhe skinny pikerisht ato...Xhinset e Grisura.
Une I solla ne te dy versionet sport dhe chic duke nderruar vetem kepucet gje te cilen e bej rendom ne mes te rruges ;) pikerisht per te sjelle dhe kete avantazh te xhinseve qe mund ti perdoresh me te gjitha stilet. Kanatjeret si kemisha nate me kapelet e medha duket se jane mjaft provokuese si me shapka ashtu dhe me taka.
Ju cilin variant preferoni?5 comments:

 1. Me sandale me pelqen me shume,pavaresisht se edhe une i perdor te dyja stilet.
  Mund te me thuash ku i ke blere sandalet? Qenkan nje mrekulli.... :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Sandalet I kam blere ne shoemetro.com dhe jane charles david.

   Delete
 2. Me sandale please :) Plus qe i ke kombinuar me buzekuqin.

  ReplyDelete
 3. Easton Bell Electrical are your Melbourne based electricians, and it is our priority that
  we provide you with a friendly and courteous service while being professional and well presented.
  We pride ourselves on being on time and discussing with you what work suits you best. And best of all, We Clean Up!St Kilda Electrician

  ReplyDelete

Total Pageviews