Monday, June 2, 2014

Double Pearl Earing

Cfare mund te kete me intriguese se nje perle ne vesh?! Po 2 pra dy nje e vogel para dhe nje me e madhe pas nga Dior te Chanel vethet qe konsiderohen si Retro Earing jane cmenduria e fundit qe ka pushtuar gjithe fashionistat mbare botes, ku cdo cmim duket se justifikon
kenaqesine qe merr mbrapsht. Fustani tute me gjysemgolfin e ngrire ne ngjyren me IN te kesaj vere baby blue vjen ne kete post me ngjyra pastel si nje propozim mjaft interesant. Shpresoj tju pelqeje po aq sa dhe mua.

4 comments:

  1. ty edhe fotot njesoj te duken te ndryshme!

    ReplyDelete
  2. vethet yll. Fustani ta ben zili me rehatine qe percjell. sandalet shume te bukura.
    ti dihet :) floket te shkojne edhe keshtu... last minute style

    ReplyDelete

Total Pageviews