Monday, June 30, 2014

Total White Look

Ndonjehere me duket se marredhenia ime me te bardhen eshte me shume se  e vecante.Aq sa nese do me duhej te vishja nje ngjyre gjate gjithe kohes padyshim do zgjidhja te bardhen.
Dhe per me teper kur propozohet ne gjithe veshjen me nje Total White Look atehere deshira dhe ekzaltimi merr nje tjeter dimension si te nje femije kur pret ti zgjasin akulloren :)
Po aq entuziaste edhe une per kete veshje e gjitha ne te bardha me kemishen oversized me jake prifti me fundin nen gju por dhe birkenstocks-at kesaj radhe origjinale dukej se asgje s'mund te me ndalonte per te shperndare driten "te kuptohemi se e bardha e reflekton me se shumti driten ne krahasim me gjithe ngjyrat e tjera" ne gjithe territorin ku shkelnin shapkat e mia.
Nuk mund te mos me vinte re aq te ndritshme dhe nje vajze simpatike qe ndiqte blogun per te bere foton e rradhes e shprehur pergezimet e saj.Sigurisht dhe une ja ktheva komplimentat per fustanin e Zares me takat e bardha duke u ndjere pafund mire.
2 comments:

  1. Je shume e mire dhe shume pozitive, sigurisht shume e bukur dhe e guximshme, nje te lumte!!!

    ReplyDelete
  2. Faleminderit Estel, ishte kenaqesi!! Madje sa here te te rastis do te te kerkoj foto ( if you dont mind ) 😚😘

    ReplyDelete

Total Pageviews