Friday, June 27, 2014

Cheering for World Cup

Nen ethet e ketij Boterori nuk mund te mos kishte nje post per skudren per te cilen bej TIFO Gjermanine.
Padyshim qe nuk do flitet ndonjehere per sport ne blogun tim,ama mund te flitet per veshjet e tifozeve te cilat gjithashtu te japin nje emocion te vecante qofte me bluzat e skuadres se zemres qofte me vizatimet e fytyres apo aksesoret e tjere si kapelet.
Mua personalisht atmosfera me pelqen shume por meqenese ne te njejten kohe duhet te bejme 100 gjera menyra ime fashion e te mbeshtetjes se atmosferes ishin atletet portokalli me fustanin thes me lule dhe syzet portokalli.
Nuk e di a do ishte krenare Gjermania per mua por une jam sh krenare per te :)
1 comment:

  1. Oh kur ben edhe ti TIFO!!!! :p
    p.s Vivien cdo dite e me shume i ngjan Indritit :) T'ja hash ato faqet!

    ReplyDelete

Total Pageviews