Wednesday, November 26, 2014

Burgundy Sweat

Ju kisha rrefyer qe pervec jeshiles se erret apo forest green dimri im do kete dhe nje ngjyre po aq magjike qe do i shtohet koleksionit.
Jo,nuk do e zbuloj sot ,por fustani i sotem tute eshte mes burgundy-se dhe asaj ngjyres surprize :) te cilen ju sfidoj ta gjeni pa e permendur une.
Vjen sot nje outfit casual sa komod aq dhe i ngohte dhe shume i gjalle me nuancat e vishnjes ne fustan syze e cizme. Asgje e jashtzakonshme por nje shtyse tjeter per te promovuar Fustanin Tute apo Sweater Dress i cili justifikon cdo cmim pasi ka nje perdorim me te pergjithshem dhe ti ndihesh shume e sigurte ne te.
Me thoni a jeni dhe ju te cmendur pas Fustanin Tute apo akoma nuk ka hyre ne Wish List

5 comments:

 1. Perderisa ngjyren as nuk behet fjale ta gjej me sakte i kam harruar komplet sugjerimet e tua po jam e sigurt qe nuk do na lesh ne balte.
  Tani te kthehemi tek outfiti nese do te kisha 1 shkop magjik do eliminoja totalisht ato Ugg dhe do te vishja outfitin thjesht me 1 pale atlete te sheshta adidas Stan Smith.
  Persa i perket bombes se fundit nese jemi te cmendura pas fustanit tute une realisht jam e cmendur pas tutave ose me sakte pizhameve me sparkly shoes!!!!!😉

  ReplyDelete
  Replies
  1. sigurisht si shoqe e Leandres nuk mund te mbash mend sugjerimet e mia.

   Delete
 2. outfit sh i kendshem dhe i rehatshem....
  kam vetem nje prob me fustanin tute me geta snuk,pa geta ftoht.....
  si i behet hallit???????????????

  ReplyDelete
  Replies
  1. edhe mua snuk me geta por nje version tjeter i mire eshte dhe me skinny pants ( leather or not)

   Delete
 3. Konjak ... cin-cin!

  ReplyDelete

Total Pageviews