Wednesday, November 12, 2014

High Neck Camel

E dini kur quhet qe ke rreshkitur po komplet,kur fillon gezon per te njejtat blerje dhe kur fillon perserit veten.
Tani te kuptohemi ndoshta ky eshte dhe momenti qe percakton fillimin e pjekjes se stilit tend por ku i dihet ndoshta eshte dhe vetem lajthitje e paster.Ju e mbani mend besoj obsesionin tim per nje camel top per ate perfektin qe do me ndryshonte jeten,epo ja qe sma ndryshoi edhe pse e vesha me midi skirt te bardhe dhe taka te bardha dhe pse mendoja qe ai ishte nje outfit i jashtetzakonshem :D prape nuk e mbaj mend a e perserita dot 2 here.
Kjo nuk eshte dhe aq e drejte ne fakt po ta mendosh,por ja ku e gjej veten me "almost same" outfit nje kombinim i njejte thuajse identik por me disa ndyshime Tani Camel TOP eshte bere High Neck Camel Top dhe Full Cycle Skirt tani eshte bere A line Midi Skirt meee wet look ,dhe Takat e bardha jane prape te bardha por me pak Camel te kyci.Une jam prape e njejta Estel me floke pak me te zgjatur.
Tani juve qe me keni ndjekur ju mbetet gjykimi which outfit is better ?
Per ato qe nuk e dine per cfare po flas ketu mund te shikoni outfitin ne fjale :)

















No comments:

Post a Comment

Total Pageviews